Cała prawda o papugarni Carmen

Dodano: 07.09.2017 [20:04]


Papugarnia Carmen (Al. Jerozolimskie 200, Warszawa) to pełna kolorów i dźwięków przygoda. W budynku można nabyć bilety oraz zakupić pamiątki: kubeczki, magnesy. Jest szatnia, gdzie można zostawić rzeczy.

Przed wejściem na główną halę trzeba przejść przez korytarz gdzie każdy dezynfekuje buty oraz ręce. Główna hala to papugi i tylko papugi. Od tych małych po te duże. Zachęcamy, aby przy zakupie biletów dokupić pojemniczek z karmą, który działa na papugi jak magnes.


Cena biletów to: 19 zł bilet normalny, 15 zł bilet ulgowy, pojemnik karmy 2 zł mieszanka pestek i suszonych owoców.

Papugi bez wahania latają pomiędzy odwiedzającymi, siadają na ręce, ramiona, a nawet na głowę co jest chyba największą atrakcją i zabawą.

Przed wejściem na halę proponujemy zdjąć biżuterię gdyż te urocze ptaki z chęcią się nią zainteresują i będą dziobać. :)

Jeśli chodzi o ubiór proponujemy na sportowo i lekko, na hali jest ciepło.

Naszym zdaniem godzina pobytu w zupełności wystarczy do nakarmienia papug, zrobienia zdjęć i potrzymania ich na ramieniu czy ręku.

Super miejsce do spędzenia czasu z rodziną.

Do odwiedzenia papugarni proponujemy godziny poranne zaraz po otwarciu. Papugi nie są jeszcze zmęczone ani przejedzone i chętnie się bawią, latają czy zaczepiają.

Jesteśmy na TAK :)


Polecaj