Biżuteria dla małych księżniczek

Dodano: 29.01.2016 [14:19]

Mała dama marzy o dwóch rzeczach – pięknej biżuterii i o tym, żeby być zawsze piękna jak jej… mama. Bo mała dama ma swój charakter i styl. Wie jak ważne są w jej ubiorze dodatki. Sprawdź, jakim typem jest Twoja mała księżniczka i poznaj nasze propozycje bajkowych stylizacji!

Mała Dama uwielbia różowy kolor i piękne tiulowe suknie do ziemi. Jest przecież urodzoną księżniczką, wie, co jest modne. Wie też, że obowiązkowym elementem każdej kreacji jest wyjątkowa biżuteria. Zawsze w odcieniach jej ubioru, z delikatnymi zawieszkami. Najlepiej w kształcie swoich ulubionych rzeczy.

Mała dama uwielbia tańczyć. A w jej stroju nie może zabraknąć atrybutów scenicznych. Obowiązkowe będą wygodne buciki, cukierkowe dodatki i delikatna bransoletka prawdziwej primabaleriny. Czasem tylko marzy o słodkim pluszaku na dobranoc, a i ten powinien być w iście królewskich kolorach.

Mała fashionistka wie, że równie pięknym kolorem w jej stylizacjach będzie niebieski, a w jej garderobie nie może zabraknąć niebieskich dodatków. Pasują na co dzień, niezależnie od uroczystości w której bierze udział.

W codziennej garderobie małej strojnisi nie może zabraknąć ozdób w postaci stylowych opasek, delikatnych koron i naszyjników, a królewski wystrój pokoju, to już marzenie każdej małej damy. Wystarczy nawet drobny element, żeby z uśmiechem witała każdy dzień. W iście królewskim stylu będzie zawsze niezwykle dystyngowany zestaw z sukienką i płaszczykiem w roli głównej. Błyszczące dodatki wyróżnią małego anioła z szarego tłumu.

W stylizacjach wykorzystano:
little princess

bransoletka: Venis, torebki: Joanna Kruczek, pluszak: Empik, piżamka: H&M Kids

dancing queen

bransoletka: Venis, torebki: Joanna Kruczek, kapcie: Accesorrize; spódnica: Smyk; lusterko: H&M Kids

sweet dreams

bransoletki: Venis, pluszak: Smyk; lampka: Jysk

baby blue

bransoletka: Venis, torebki: Joanna Kruczek, pluszak: Empik; opaska: silkfred.com; szalik: Reserved Kids

baby girl

bransoletka: Venis, torebki: Joanna Kruczek, pluszak: amazon.com; skrzynia: Ikea

angel

bransoletka: Venis, poduszka: Home & You; płaszczyk: Zara Kids; sukienka: Zara Kids

Polecaj