Centra rozrywki dla każdego

Dodano: 15.09.2015 [18:59]
Centra rozrywki dla każdego

Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Pokoje pełne zagadek do rozszyfrowania. Zagadki wręcz z każdej dziedziny nauki. Zabawa idealna dla całej rodziny i nie tylko ;)

Room Escape Warszawa® - Centrum
ul. Śniadeckich 1/15, wejście przez bramę
tel. 503 966 012
biuro@roomescape.pl
roomescape.pl
Przeczytaj recenzję TUTAJ

Room Escape Warszawa® to doskonały pomysł na oderwanie się od komputera i na spędzenie czasu z przyjaciółmi na wspólnej i oryginalnej zabawie niezależnie od pory dnia i pogody. Na gości lokalu Room Escape Warszawa® nieopodal Metra Politechnika czekają 3 tematyczne pokoje: Indiana, Laboratorium i Piwnica. Nowoczesne technologie dają wiele możliwości na stworzenie niezwykłych zagadek – gra świateł, ukryte dźwięki czy nieznane wzory mogą okazać się kluczem do rozwiązania…

Room Escape Warszawa® - Praga
ul. Inżynierska 1
tel. 22 118 30 62
biuro@roomescape.pl
escaperoom.pl
Przeczytaj recenzję TUTAJ

Jak często zdarza Ci się na własne życzenie zostać uwięzionym w nieznanym pokoju? W Room Escape Warszawa® sam możesz wybrać pułapkę idealną dla Ciebie i Twojej drużyny. W każdej z trzech przygód Room Escape musisz włączyć kreatywne myślenie, spostrzegawczość i w 60 minut wydostać swoją drużynę z potrzasku! Nieopodal Metra Dw. Wileński na gości czekają 3 spektakularne pokoje: Rycerski, Muzeum oraz Wehikuł Czasu

Cryptex
Wilcza 25, Warszawa
tel: 606 510 757
play@cryptex.pl
cryptex.pl
Przeczytaj recenzję TUTAJ

Nowy Escape Room w Warszawie. Wchodzicie do pomieszczenia. Drzwi się za wami zamykają. Gra się rozpoczęła. Jesteście Zamknięci!
Cel gry - wydostać się z pomieszczenia. Wyzwania - zagadki, ukryte mechanizmy oraz odrobina magii. Sprzymierzeńcy - twój zespół przyjaciół.

Polecaj