Park ENERGYLANDIA

Dodano: 15.09.2015 [18:45]
Park ENERGYLANDIA

Dzieci i młodzież stanowią najliczniejszą grupę społeczeństwa odwiedzającą ciekawe i atrakcyjne miejsca Polski. Zwiedzają w zorganizowanych grupach wycieczkowych bądź indywidualnie ze swoimi rodzicami przemierzając kraj w zdłuż i szerz. W tym artykule przedstawimy Państwu obecnie najciekawsze atrakcje dla naszych maluchów z całej Polski. Dzięki ogromnemu rozwojowi techniki w ostatnich latach powstało wiele interesujących atrakcji dla najmłodszych, które wzbogacają ich o wiedzę, a przede wszystkim zapewniają im rozrywkę wypełniając czas świetną zabawą.

NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE DLA DZIECI W POLSCE

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator. Na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To potężny kompleks, gdzie na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się 44 różnego rodzaju, nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń oraz atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Strefa dziecięca to prawdziwa kraina marzeń wszystkich maluchów. Nasze kochane pociechy, będą mogły wybawić się na wielu atrakcjach, specjalnie im dedykowanych. Wszystkie z urządzeń zostaną odpowiednio udekorowane, aby przypominać jak najbardziej bajkową krainę. Dodatkowo wiele z elementów scenografii pełni rolę edukacyjną: dzieci mogą zobaczyć figury bajkowych zwierzątek. Wyprawa do tej krainy na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem!

Przykładowe atrakcje dla dzieci:

ENERGUŚ ROLLER – COASTER
Kolejka Farma Krasnali
Karuzela „Super Pompa”
Duża Karuzela Bajkowa „Sissi”
Strefa familijna to obszar przeznaczony dla całej rodziny. Wszystkie dostępne w tej strefie urządzenia są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Królują tutaj atrakcje wodne, takie jak: spływ rwącą rzeką, strzelanie z armatek wodnych, czy spływ łódką po specjalnym, wodnym torze. Oprócz tego dla rodzin czeka kolejka widokowa oraz duża wersja samochodzików.

Polecaj